Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie


Nagłówek

Książka teleadresowa

Dyrekcja

Grażyna Sobieraj
Dyrektor
sekretariat@pupwejherowo.pl 58 677 63 00 II piętro
Anna Kulik
Zastępca Dyrektora

Główna Księgowa

Beata Skorowska b.skorowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 30 II piętro
p. 203

Sekretariat

Patrycja Bronk-Zdunowska sekretariat@pupwejherowo.pl 58 677 63 00 II piętro

Informacja

Dorota Pranczke informacja@pupwejherowo.pl 58 677 63 25 parter

Kierownicy

Renata Czerska
Kierownik Działu
Szkoleń i Poradnictwa Zawodowego
r.czerska@pupwejherowo.pl 58 677 63 22 I piętro,
p. 105
Dorota Dopke
Kierownik Działu
Rejestracji, Ewidencji i Świadczeń
d.dopke@pupwejherowo.pl 58 677 83 51 Budynek B
Patryk Kwidziński
Kierownik Działu
Programów Rynku Pracy
p.kwidzinski@pupwejherowo.pl 58 677 63 18 I piętro,
p. 113
Joanna Łęgowska
Kierownik Działu
Organizacji i Administracji
j.legowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 27 II piętro,
p. 207
Marzena Plackowska
Kierownik Działu
Pośrednictwa Pracy
m.plackowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 05 I piętro,
p. 110

Stanowiska ds. rejestracji

Maria Łączyńska m.laczynska@pupwejherowo.pl 58 677 63 01 Budynek B
Jolanta Lewna j.lewna@pupwejherowo.pl 58 677 63 02
Wioleta Post w.post@pupwejherowo.pl 58 677 63 12

Stanowiska ds. doradztwa zawodowego

Małgorzata Kasprzyk doradcy@pupwejherowo.pl 58 677 83 54 Budynek B,
wejście C
Małgorzata Reszka doradcy@pupwejherowo.pl 58 677 83 63

Stanowiska ds. organizacji szkoleń i studiów podyplomowych

Roksana Łaga r.laga@pupwejherowo.pl 58 677 63 16  I piętro
p.  103
Magdalena Płuciennik m.pluciennik@pupwejherowo.pl 58 677 83 68
Aleksandra Zimna a.zimna@pupwejherowo.pl 58 677 63 21

Stanowiska ds. obsługi bezrobotnych

Dorota Pranczke A, E, Ka-Ką, Ta-To 58 677 63 25 Budynek A,
parter
Anna Jarzynka B 58 677 83 50
Anita Strzałkowska C, Ć, Ko, U 58 677 83 53
Daria Turczyn D, J, Ł 58 677 63 28
Barbara Chudecka F, Kp-Kz, O 58 677 63 03
Halina Zygmunt G, Z 58 677 63 10
Kornelia Rozpondowska H, Kb-Kn , Sz 58 677 63 11
Wioleta Parchem I, P 58 677 83 65
Anna Dunst L, N, Tp-Tz 58 677 63 24
Agnieszka Szymańska M, Ś, Ż 58 677 83 56
Dorota Blok R, Sa-Sp 58 677 83 61
Magdalena Ziegert Sr-Sy, W,V 58 677 63 24

Stanowiska ds. obsługi pracodawców

Katarzyna Grzenkowicz pracodawcy.posrednictwo@pupwejherowo.pl 58 677 63 09 Budynek A
Parter
Agnieszka Niczypor 58 677 63 07

Stanowiska ds. cudzoziemców

Natalia Grzegorzewicz cudzoziemcy@pupwejherowo.pl 58 677  63 23 I piętro,
p. 111
p. 112
Aleksandra Bulczak - Waszkinel 58 677 83 66
Kamila Baranowska 58 677 83 64
Dorota Konkol 58 677 63 19

Stanowiska ds. dotacji na podjęcie działalności gospodarczej

Krystyna Milewczyk k.milewczyk@pupwejherowo.pl 58 677 63 37 I piętro,
p. 109
Aleksandra Piotrowska a.piotrowska@pupwejherowo.pl 58 677 83 57

Stanowiska ds. refundacji doposażenia stanowiska pracy

Bożena Szramka b.szramka@pupwejherowo.pl 58 677 63 17 I piętro, p. 102
Maria Lalowska m.lalowska@pupwejherowo.pl 58 677 83 67

Stanowiska ds. staży, prac interwencyjnych, bonu na zasiedlenie

Lucyna Brzozowska
Staże,
Refundacja kosztów dojazdu
l.brzozowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 15 I piętro,
p. 101
Aleksandra Hinz
Anna Klotzki

Bon zasiedleniowy
a.hinz@pupwejherowo.pl
a.klotzki@pupwejherowo.pl
58 677 63 20
Danuta Jankowska
Prace interwencyjne
d.jankowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 36

Stanowiska ds. dodatku aktywizacyjnego i KFS

Magdalena Klein m.klein@pupwejherowo.pl 58 677 63 14 I piętro,
p. 114
Teresa Płocka t.plocka@pupwejherowo.pl 58 677 63 08
Lucyna Stalka l.stalka@pupwejherowo.pl 58 677 63 08

Stanowiska ds. projektów i programów rynku pracy

Agnieszka Manicka a.manicka@pupwejherowo.pl 58 677 83 55 I piętro,
p. 107
Barbara Potrykus b.potrykus@pupwejherowo.pl 58 677 63 13

Stanowiska ds. ewidencji

Elżbieta Rezmer e.rezmer@pupwejherowo.pl 58 677 63 06 Budynek B
Marzena Michalak m.michalak@pupwejherowo.pl 58 677 63 06

Stanowiska ds. archiwizacji

Joanna Choińska j.choinska@pupwejherowo.pl 58 677 63 35 Budynek B
Jolanta Włodarczyk j.wlodarczyk@pupwejherowo.pl 58 677 63 35

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę