Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie


Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich

Serdecznie zapraszamy na spotkanie "Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich” Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

Nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Fundusz Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków KFS na łączną kwotę pomocy w wysokości 279.265,60 zł.

Nabór wniosków o przyznanie pracodawcy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Zgodnie z „Informacją dotyczącą zasad realizacji programów rynku pracy przez PUP Wejherowo w 2019 roku” Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie pracodawcy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ilości 30 miejsc pracy. Pracodawcy mogą ubiegać się o wsparcie w wysokości do 20.000,00 zł.

Nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej

Zgodnie z „Informacją dotyczącą zasad realizacji programów rynku pracy przez PUP Wejherowo w 2019 roku” Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej. Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o wsparcie w wysokości do 19.000,00 zł.

Targi Pracy

W dniu 3 kwietnia 2019 roku w Sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr. 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” w Wejherowie, odbyły się kolejne Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie.

Wstąp do służby więziennej!

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Gdańsku Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych naborów można uzyskać pod: nr tel. 58 323 10 47 i adresem e-mail: nabor_oisw_gdansk@sw.gov.pl

Komunikat

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherwie informuje, iż w związku z problemami technicznymi, utrudnione jest wykonywanie połączeń telefonicznych z Urzędem. Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie informacyjne dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców

W dniu 8 marca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Wejherowie z inicjatywy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku i Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie odbyło się spotkanie w ramach cyklu „Pomorskie wspiera pracodawców” dotyczące legalności zatrudniania cudzoziemców.

e-Akta - Elektronizacja akt pracowniczych

Od 1-go stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy, które ułatwiają przechowywanie akt pracowniczych dotyczących pracowników i zleceniobiorców i obniżają koszty związane z ich przechowywaniem.

Bezpłatny kurs zawodowy - Spedycja i Logistyka

Bezpłatny kurs zawodowy. Zapewniamy: podręczniki, ubezpieczenie NNW + OC, naukę w nowoczesnych salach i pracowniach, doświadczoną kadrę dydaktyczną. Nie wymagamy średniego wykształcenia.

Czytaj więcej w temacie: Wydawca treści

Nagłówek

Rejestracja

Na skróty

Jak się zarejestrować przez Internet?

Nagłówek

Na skróty

Nagłówek

Kontakt

5,4%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu maja 2019r.

Wykres stopa bezrobocia 2019 rok
  • 861,40 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.033,70 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 430,70 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 29.705,64 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę