Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie


Nagłówek

Książka teleadresowa

Dyrekcja

Grażyna Sobieraj
Dyrektor
sekretariat@pupwejherowo.pl 58 677 63 00 II piętro
Anna Kulik
Zastępca Dyrektora

Główna Księgowa

Irena Archutowska i.archutowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 30 II piętro
p. 202

Sekretariat

Hanna Warkusz sekretariat@pupwejherowo.pl 58 677 63 00 II piętro

Informacja

Dorota Pranczke informacja@pupwejherowo.pl 58 677 63 25 parter

Kierownicy

Renata Czerska
Kierownik Działu
Szkoleń i Poradnictwa Zawodowego
r.czerska@pupwejherowo.pl 58 677 63 22 I piętro,
p. 105
Dorota Dopke
Kierownik Działu
Rejestracji, Ewidencji i Świadczeń
d.dopke@pupwejherowo.pl 58 677 83 51 Budynek B
Patryk Kwidziński
Kierownik Działu
Programów Rynku Pracy
p.kwidzinski@pupwejherowo.pl 58 677 63 18 I piętro,
p. 113
Joanna Łęgowska
Kierownik Działu
Organizacji i Administracji
j.legowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 27 II piętro,
p. 206
Marzena Plackowska
Kierownik Działu
Pośrednictwa Pracy
m.plackowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 05 I piętro,
p. 110

Stanowiska ds. rejestracji

Jolanta Lewna j.lewna@pupwejherowo.pl 58 677 63 02 Budynek B
Maria Łączyńska m.laczynska@pupwejherowo.pl 58 677 63 01
Marzena Michalak m.michalak@pupwejherowo.pl 58 677 63 02

Stanowiska ds. doradztwa zawodowego

Małgorzata Kasprzyk doradcy@pupwejherowo.pl 58 677 83 54 Budynek B,
wejście C
Małgorzata Reszka doradcy@pupwejherowo.pl 58 677 63 16

Stanowiska ds. organizacji szkoleń i studiów podyplomowych

Magdalena Klein m.klein@pupwejherowo.pl 58 677 63 21 I piętro,
p. 103
Roksana Łaga r.laga@pupwejherowo.pl 58 677 83 43
Magdalena Płuciennik m.pluciennik@pupwejherowo.pl 58 677 83 48

Stanowiska ds. obsługi bezrobotnych

posrednictwo@pupwejherowo.pl
Dorota Pranczke A, E, Ka-Ką, Ta-To 58 677 63 09 Budynek A,
parter
Anna Jarzynka B 58 677 83 50
Anita Strzałkowska C, Ć, Ko, U 58 677 83 53
Katarzyna Grzenkowicz D, J, Ł 58 677 63 09
Halina Zygmunt G, Z 58 677 63 10
Kornelia Rozpondowska H, Kb-Kn, Sz 58 677 63 11
Anna Gronowska I, P 58 677 63 45
Barbara Chudecka Kb-Kn, Kp-Kz, l 58 677 63 03
Janina Skwarło L, N, Tp-Tz 58 677 63 38
Agnieszka Szymańska M, Ś, Ż 58 677 83 56
Dorota Blok R, Sa-Sp 58 677 83 41

Stanowiska ds. obsługi pracodawców

Agnieszka Niczypor pracodawcy.posrednictwo@pupwejherowo.pl 58 677 63 07 Budynek A
Parter

Stanowiska ds. cudzoziemców

Aleksandra Bulczak - Waszkinel cudzoziemcy@pupwejherowo.pl 58 677 83 46 I piętro,
p. 111
Jolanta Meller 58 677 63 23

Stanowiska ds. dotacji na podjęcie działalności gospodarczej

Maria Kowalewska m.kowalewska@pupwejherowo.pl 58 677 63 37 I piętro,
p. 109
Aleksandra Piotrowska a.piotrowska@pupwejherowo.pl 58 677 83 57

Stanowiska ds. refundacji doposażenia stanowiska pracy

Maria Lalowska m.lalowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 17 I piętro, p. 102
Bożena Szramka b.szramka@pupwejherowo.pl 58 677 63 17

Stanowiska ds. staży, prac interwencyjnych, bonu stażowego, bonu zatrudnieniowego, bonu na zasiedlenie

Lucyna Brzozowska
Staże,
Refundacja kosztów dojazdu
l.brzozowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 15 I piętro,
p. 101
Aleksandra Hinz
Bon zasiedleniowy,
zatrudnieniowy
a.hinz@pupwejherowo.pl 58 677 63 20
Agnieszka Manicka
Świadczenia integracyjne
a.manicka@pupwejherowo.pl 58 677 83 55
Barbara Marczyńska-Benkowska
Prace interwencyjne,
Refundacja kosztów opieki na dzieckiem
a.marczynska@pupwejherowo.pl 58 677 63 36

Stanowiska ds. dodatku aktywizacyjnego i KFS

Krystyna Milewczyk k.milewczyk@pupwejherowo.pl 58 677 63 14 I piętro,
p. 114
Teresa Płocka t.plocka@pupwejherowo.pl 58 677 63 08
Lucyna Stalka l.stalka@pupwejherowo.pl 58 677 63 08

Stanowiska ds. projektów i programów rynku pracy

Danuta Jankowska d.jankowska@pupwejherowo.pl 58 677 63 13 I piętro,
p. 107
Barbara Potrykus b.potrykus@pupwejherowo.pl 58 677 63 13

Stanowiska ds. ewidencji

Elżbieta Rezmer e.rezmer@pupwejherowo.pl 58 677 63 06 Budynek B
Ewa Socha e.socha@pupwejherowo.pl 58 677 63 06

Stanowiska ds. archiwizacji

Joanna Choińska j.choinska@pupwejherowo.pl 58 677 63 35 Budynek B
Jolanta Włodarczyk j.wlodarczyk@pupwejherowo.pl 58 677 63 35

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę